Dergi Hakkında

 VIII. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi, Yakın Doğu Üniversitesi, İLAMER (Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Araştırmaları Merkezi) ve ASES (ACADEMY OF SCIENTIFIC AND  EDUCATIONAL STUDIES) ile ortaklaşa 28-30 Kasım 2024 tarihinde Yakın Doğu Üniversitesi KKTC' de düzenlenecektir.

Kongremiz akademik yükselme, akademik teşvik, akademik atama ve yeni doçentlik kriterlerini karşılamaktadır.

Kongreye 19 Kasım 2024 tarihine kadar özet gönderebilirsiniz.

Özetlerinizi Özet Gönderim Paneli aracılığıyla göndermeniz ve gönderim esnasında editöre not kısmına kongreye yüz yüze veya online katılım sağlayacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Özetleriniz bir hafta içerisinde kör hakem değerlendirmesinden geçtikten sonra özete ilişkin nihai karar mail ile aday katılımcıya bildirilecektir.

20 Kasım 2024 tarihlerinde kongreye kesin kayıt yaptırabilmeniz için kongre katılım ücretinin yatırılması gerekmektedir. Kongre kabul mektubu gönderilen katılımcıların katılım ücretini belirtilen tarihlerde yatırmaları gerekmektedir.

21Kasım 2024 tarihinde kongre programı açıklanacaktır. 

28-30  Kasım 2024 tarihlerinde  sunumlar gerçekleştirilecektir. 

Tam metin göndermek isteyen katılımcıların 03 Aralık  2024 tarihine kadar tam metin şablonuna uygun hazırladıkları çalışmaları Gönderi Paneli den göndermeleri gerekmektedir. Tam metin zorunluluğu yoktur.

16 Aralık  2024 tarihinde kongreye ait ISBN'li bildiri kitabı yayımlanacaktır.

Sorularınız mı var?
Bizimle iletişime geçin...